Jesteś tutaj: Home o nas Press

Press

Email Drukuj PDF

Najedź na obrazek aby zapoznać się z artykułem.

fashion week1
fashion week1
floral_01
floral_01

Magia kwiatów – FLORAL DECO

Artykuł o Floral Deco opublikowany na blogu ślubnym BRIDELLE Bridelle

Z przyjemnością prezentuję Wam polską pracownię florystyczną FLORAL DECO, która tworzy piękne, delikatne i bardzo kreatywne dekoracje kwiatowe. Zachwycam się często dekoracjami na zagranicznych ślubach, które są bezpretensjonalne i urocze. I okazuje się, że w Polsce można także zaaranżować takie kompozycje. Realizacje pracowni FLORAL DECO ujęły mnie lekkością. Są stylowe, ciekawe, niesztampowe. Chyba nie tylko mnie opatrzyły się bogate dekoracje z róż, storczyków i kalii. Szalenie podobają mi się pomysły, które często promuję na blogu – słoiczki, wielokwiatowe kompozycje, ogrodowe i polne kwiaty. Tego szukam na naszych, polskich ślubach. Główna florystka pracowni – Kasia, napisała mi, że kwiatami chcą uszczęśliwiać ludzi. Ja czuję się dziś szczęśliwa po obejrzeniu ich zdjęć :-)

Autor: Bridelle

Personalizowanie wesel - czyli inicjały Młodej Pary

Artykuł opublikowany w serwisie  

Nadciąga moda zza mórz i oceanów na personalizowanie wesel. Polega ona na wykorzystywaniu imion, inicjałów i zdjęć, które nadadzą przyjęciu indywidualny charakter.  Pokażcie Waszym rodzinom, znajomym, przyjaciołom, że to przyjęcie należy wyłącznie do Was. Ogłoście Wasze szczęście wszystkim dookoła, cieszcie się każdą chwilą tego wyjątkowego dla Was dnia.
Dobra zabawa
Bawcie się przy tym i wymyślajcie niespotykane dla Waszych gości niespodzianki i atrakcje. Żyjcie każdym dniem przygotowań. Chcemy pokazać Wam kilka ciekawych pomysłów na personalizowanie wesel a przy okazji też na dekorowanie sal, stołów, tortów…  Zobaczcie jak to wszystko zabawnie wygląda i podkreśla dekoracyjny efekt.
Co ozdabiać?
Personalizować możecie winietki  i numeracje stołów. Indywidualny charakter pojawia się wszędzie tam, gdzie umieszczacie Wasze inicjały bądź zdjęcia. karteczki z imionami i datą ślubu możecie rozwieszać na drzewach, krzesłach i gałązkach w ogrodzie.
Gościnna dekoracja
Upominki dla gości powinny być oznaczone inicjałami pary młodej a opakowania i pudełeczka przewiązane wstążką a lizaki i cukierki zapakowane w sreberka z Waszymi imiona. Zachęcamy do własnoręcznego wykonywania inicjałów, które następnie bez problemu można wkomponować w wystrój sali, samochodu bądź ogrodu.  Na stołach rozłóżcie serwetki z wydrukowanymi imionami. Niech bufet ze słodkościami obfituje w pralinki, czekoladki i pierniki udekorowane inicjałami Młodej Pary.
Nie bójcie się użyć fantazji. Sprawcie aby przyjęcie było wyjątkowe i oryginalne, zaskoczcie wszystkich gości swoim szczęściem i miłością. Postarajcie się aby Wasze wesele pozostało na długo w pamięci bliskich i przyjaciół. Bawcie się przy tym i śmiejcie. Do dzieła  Panny Młode i Panowie.
Katarzyna Oleksiewicz,
www.floraldeco.pl